Tendencja do osiągania słabszych wyników w stosunku do Bitcoinu dręczy od późna Ethereum, co spowodowało, że nabywcy wykazują oznaki kapitulacji.
W przypadku gdy tendencje ETH w połowie okresu powinny w dużej mierze, jeśli nie w całości, zależeć od tego, czy BTC nadal będą wzrastać w izolatkach, czy też nie
Ogromny wzrost Bitcoinów nie zrobił zbyt wiele, aby pobudzić altcoiny, ponieważ wiele z nich nadal wykazuje oznaki słabości w tym momencie.

Ta słabość jest widoczna, gdy patrzymy na Ethereum i ekosystem DeFi.
Jeden z traderów zauważył, że ETH może wkrótce przełamać ten trend i rozpocząć księgowanie ogromnych krótkoterminowych zysków.
Zauważa, że ETH może wkrótce postawić wyższy poziom niski przeciwko Bitcoinowi, który zostanie unieważniony tylko wtedy, gdy BTC utrzyma się na poziomie 30.000 dolarów.

Bitcoin hamuje wzrost widziany przez Ethereum i inne altcoiny od późnego czasu. Jego ogromny wzrost był napędzany przez wpływy instytucjonalne, które jeszcze nie rozlały się na mniejsze zasoby cyfrowe.

Jednak jeden z traderów uważa, że ten trend wkrótce się zmieni, a ETH chce teraz stworzyć wyższe niż w przypadku pary handlowej Bitcoin.

Przeładunki i darmowe obroty dostępne każdego dnia, dla każdego gracza, w mBitcasino Crypto Autumn Bonanza! Zagraj teraz!
Zauważa on, że ta formacja może oznaczać długoterminowe przesunięcie dla krypto waluty, które pozwoli na dalszy wzrost.

ETHEREUM WALCZY O TO, BY NABRAĆ ROZPĘDU, PONIEWAŻ SPRZEDAJE WIERZCHOWCE PRESJI
W momencie pisania, Ethereum handluje nieco ponad 4% po obecnej cenie 610 dolarów. To właśnie w tym miejscu handlował przez ostatnie kilka dni.
Presja na sprzedaż w całym regionie górnego pułapu 600 dolarów była dla Ethereum tragiczna, powodując wielokrotne, silne odrzucenia.

Jeśli ta formacja będzie kontynuowana, może to doprowadzić do poważnych strat w krypcie z powodu słabości, którą stworzył w stosunku do swojej pary handlowej Bitcoin.

ANALITYK: ETYKA MOŻE TWORZYĆ DŁUGOTERMINOWE DNO PRZECIWKO BTC

Jeden z analityków wyjaśnił w jednym z ostatnich tweetów, że Etereum może być na krawędzi tworzenia dna długoterminowego przeciwko Bitcoin.
Mówił o tym w ostatnim tweecie, zauważając, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że ETH tworzy wyższe dno w stosunku do swojej pary transakcyjnej BTC.

„ETH: Należy pamiętać, że jest to miesięczny wykres, ale IMO włożyliśmy tutaj wyższy poziom niski i ETH zaczyna przewyższać BTC. Para USD wygląda na g, kupiłem dip poniżej 600 dolarów. Wchodząc w trochę res teraz, jeśli się cofnie, będę wyglądał na złożonego. Unieważnienie na BTC o wiele wyżej (30 tys. dolarów i więcej).“

Ethereum

Jak Ethereum trendów przeciwko Bitcoinowi w najbliższym czasie powinien dostarczyć kilku poważnych spostrzeżeń na temat tego, dokąd zmierza cały rynek altcoinów w najbliższych dniach i tygodniach.